УКРАЇНСЬКОМУ БІЗНЕСУ ПРОДОВЖИЛИ ОБОВ’ЯЗКОВУ НОРМУ ПРОДАЖУ ВАЛЮТИ

В НБУ вважають за необхідне залишити вимогу без змін, оскільки зараз вона є ефективним інструментом для забезпечення ритмічності надходжень іноземної валюти

Національний банк України зберіг вимогу обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті на користь юридичних осіб – у розмірі 50% – для забезпечення фінансової стабільності України. Про це повідомили у прес-службі регулятора.

В НБУ вважають за необхідне залишити вимогу без змін, оскільки зараз вона є ефективним інструментом для забезпечення ритмічності надходжень іноземної валюти на міжбанківський валютний ринок і, відповідно, важливою для підтримання стабільності на валютному ринку.

Це рішення затверджене постановою правління Нацбанку №65 «Про введення обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті та встановлення розміру обов’язкового продажу таких надходжень від 12 червня 2018 року. Воно набуває чинності 14 червня 2018 року і діє до 13 грудня цього самого року.

Як повідомляв 5.UA, Національний банк України вирішив посилити нагляд за діяльністю платіжних систем, їхніх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Джерело: https://www.5.ua

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий